alibaba wiki tag heuer women's aquaracer with diamonds fake watches tag heuer formula 1 gmt review best audemars piguet replica replica rolex tag heuer connected smartwatch replica iwc portuguese vs portugieser swiss replica watches cartier vs tag heuer cartier panthere watch replica replica watch

HakkımızdaGeri

SİTE LOJİSTİK A.Ş 2015’te yenilikçi çözümleriyle müşterilere hizmet vermek amacıyla kurulmuş, R1 yetki belgesi sahibi bir lojistik organizatör şirkettir. 3. Parti Lojistik (3PL) standartlarına uygun olarak,  liman hizmetleri, dökme yük ve tarım lojistik işkollarında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Kadrosunda barındırdığı deneyimli çalışanları ile sektörde inovatif iş modelleri geliştirmek ve etkin bir şekilde uygulamayı hedeflemektedir. Firmamızın en güçlü yanlarından birisi, bünyesinde barındırdığı ve uzun yıllardan beri Lojistik sektöründe hizmet veren insan kaynağıdır.

Türkiye’nin tüm Limanlarında tahmil, tahliye, ara nakliye, elleçleme ve lashing hizmeti sunan firmamız, gemi tahliyelerinde kısa bir zamanda yüksek tonajlı sevkleri hiçbir gecikme cezasına maruz kalmadan tahliye edebilme gücüne sahiptir.

1988’de kurulmuş ve Tehlikeli Madde taşımacılığı yapan CİHANGİROĞLU NAKLİYAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. (CLH) hisseleri Haziran 2016’da grup tarafından devir alınmıştır. CLH bugün sahibi olduğu L1 yetki belgesine kayıtlı 22 adet özmal (TIR, kamyon, kamyonet, dorse, binek) ve 29 adet sözleşmeli olmak üzere 51 aracı ve 42’si dış kaynak olmak üzere toplam 65 personeli ile entegre lojistik hizmetler alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Grup şirketleri, tedarik zinciri bütünlüğüne hizmet verecek niteliklere ve yeteneklere sahiptir. Lojistik süreçlerde; nakliye, depolama, dağıtım, katma değerli hizmetleri planlama ve yönetme yetkinlikleri bulunmaktadır.

Şirketler uzmanlıklarına uygun operasyon organizasyonuna sahip olmakla beraber; ortak bir stratejik plan çerçevesinde yönetilmektedir. Buna göre satış, iş geliştirme, mali-idari işler, BT, hukuk hizmetleri ve kaynak planlama gereksinimleri bütüncül olarak ele alınmaktadır.

Müşterilerine özel tasarlanmış yalın süreçleri ve lojistik operasyon yetenekleri ile, Türkiye’de ilk 500 sanayi kuruluşu içinde bulunan yerli ve yabancı sermayeli şirketlere hizmet verilmektedir.