HakkımızdaGeri

Firmamız 2015 Yılında İstanbul da kurulmuştur. Kuruluşundan kısa bir süre sonra İzmir, Kütahya ve Gebze de şube açılışlarını tamamlamıştır. Firmamızın 2016 yılında bütçelenen Ciro hedefi 50 Milyon TL dir. Kadrosunda barındırdığı 48 deneyimli çalışanı ile sektörde inovatif iş modelleri geliştirmek ve etkin bir şekilde uygulamayı hedeflemektedir. Firmamızın en güçlü yanlarından birisi, bünyesinde barındırdığı ve uzun yıllardan beri Lojistik sektöründe hizmet veren insan kaynağıdır.

Firmamız R1 – Yurtiçi Taşıma işleri organizatörü belgesine sahip olup sektörde gerçek bir 4PL (4th Party Logistics) şirketi olarak konumlanmak istemektedir. Amacımız müşterilerimizin tüm Tedarik Zinciri’ni yönetebilecek bir alt yapı ile “Bütünleşik ve Entegre Lojistik” hizmetler sunabilmektir.

Firmamız özellikle yüksek hacimli dökme yük (Açık Kasa) taşımacılığında Türkiye’nin önder firmalarından birisidir. Ayrıca Türkiye’nin tüm Limanlarında tahmil, tahliye, ara nakliye, elleçleme ve nakliye hizmeti sunan firmamız, gemi tahliyelerinde kısa bir zamanda yüksek tonajlı sevkleri hiçbir gecikme cezasına maruz kalmadan tahliye edebilme gücüne sahiptir. İlaveten tarladan fabrika teslim tarım lojistiği faaliyetlerinde de müşterilerine çok etkin iş modelleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra müşterilerine katma değerli hizmetler sunarak her türlü paketleme, promosyon uygulama, elleçleme, tartım, etiketleme, paletleme, streçleme gibi faaliyetleri yüksek kalite standartlarında müşterilerinin deposunda veya kendi depolarında yapabilmektedir. Ayrıca firmamız Fabrika / Tesis çıkışlı Tam dolu Yük ( FTL) organizasyonlarını tüm Türkiye dağıtımını kapsayacak şekilde organize edebilir.

Site Lojistik A.Ş Tedarik zinciri yönetimine inovatif bir bakış açısı sağlamak üzerine kurulmuş ve bu doğrultuda müşterilerine etkin iş modelleri geliştirerek uzun soluklu tedarikçi ilişkisi kurma üzerine stratejilerini oluşturmuştur.